Uitslagen

Parcoursrecords

16 km heren - Said Hayek in 2010 in (52:10)

16 km dames - Maria Babich in 2010 in (58:34)

10 km heren - Riekele Kobes in 2013 in (34:15)

10 km dames - Ydwine van der Veen  in 2013 (39:35)

5 km heren - Gerrit Wolbers in 2016 in (16:37) 

5 km dames - Elsa Rijpstra in 2017 in (19:04)


Bewerken

Uitslagen 2017

Alle uitslagen van 2017 zijn  hier  te vinden. 

Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de  Drachtster Glashandel TeamRun. 

De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

16.1 km

Heren:
1. Riekele Kobes, Leeuwarden                     55.32
2. Douwe Nauta, Leeuwarden                      59,43
3. Wilco Kooistra, Leeuwarden                  1.00,13 

Dames:
1. Immy Auck Kersbergen, Wommels       1.03,52
2. Ydwine van der Veen, Goutum             1.08,24
3. Elly Rooda, Grootegast                         1.16,44

10 km

Heren
1. Marcel Adema, Akkrum                            36,03
2. Erik Bouma, IJlst                                      37,27
3. Henri Harmsen, Drachten                        37,31

Dames
1. Hinke Schokker, Eastermar                     41,12
2. Sandra Schievink, Burgum                      51,22
3. Dieke de Boer, Burgum                           51,27

5 km

Heren
1. Janco Rijpstra, Oentsjerk                        17,55
2. Folkert Visser, Impala                             18,07 
3. Ruben Talstra, Drachten                         18,07 

Dames 
1. Elsa Rijpstra, Oentsjerk                         19,04
2. Rixt Sinnema, Warten                            22,08
3. Sjoukje Offringa-Sijtsma, Burgum          23,11 

Teamrun
1. AV Impala (Foppe van der Heide, Henri Harmsen en Folkert Visser)                               1.57,33 
2  Loopgroep Burgum Team 1  (Hagos Brhane, Bareld Kootstra, Paul Steen)                      2.03,28
3. Bouwbedrijf G.de Haan Team 2  (Remco Schraa, Sietze Jelsma, Sjoerd Kooistra)           2.27,49

Jeugdloop (2,5 km)

Jongens
1. Albert Jan Plantinga, Garijp                     9,37
2. Bauke Tuinstra, Kootstertille                    9,55
3. Jelle Bosma, Burgum                             11,01 

Meisjes 
1. Brecht Frensel, Akkrum                          9,44
2. Hannah Talstra, Drachten                       9,59
3. Ylse Barkmeijer, Akkrum                       11,10
Bewerken

Uitslagen 2016

Alle uitslagen van 2016 zijn  hier  te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de

Drachtster Glashandel TeamRun. De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

1 Riekele Kobes  55:50
 
2 Menno Mud 57:55
 
3 Roelof Oostra  59:43

Dames

1 Immy Auch Kersbergen 1:05:43
 
2 Inge van Schaick 01:18:33
 
3 Lydwien Wilbers 01:21:19

Uitslag 10 km

Heren

1 Habtom Weidemicheal 34:43
 
2 Rob Vijver 35:31
 
3 Erik Bouma 36:51

Dames

1 Ydwine van der Veen  41:19
 
2 Samantha Wolfslag     42:25
 
3 Rianne Harmsen-de Boer 43:39

Uitslag 5 km

Heren

1 Gerrit Wolbers 16:37
 
2 Janco Rijpstra   17:30
 
3 Folkert Visser  17:34

Dames

1 Lisanne Jager   21:37
 
2 Rixt Sinnema 22:40
 
3 Gineke Oosterhuis  24:21

2½ km (jeugdloop)

Jongens

Ruben Talstra 08:23

2 Bard Pultrum     09:39
 
3 Jelle van der Veer 09:50
 
  Meisjes

1 Hannah Talstra 10:15
 
2 Renske Drenten 10:43
 
3 Ylse Barkmeijer  10:47

Drachtster Glashandel Teamrun

1 Run2Day/ Warber Runners 1:51:52 (Mechiel Zantema, Rob Vijver, Gerrit Wolbers) 
 
2 Fysio 058 team 3 1.55.58 (Menno Mud, Timo Schraa, Anton Kingma)
 
3 Fysio 058 team 3  1.56.28 (Roelof Oostra, Erik Verdoorn, Steven Hemstra)
Bewerken

Uitslagen 2015

Alle uitslagen van 2015 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de

Drachtster Glashandel TeamRun. De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

1 Riekele Kobes 00:55:44
 
2 Harry Wiersma 00:59:58
 
3 Roelof Oostra 01:00:40

Dames

1 Jolien Bandstra 01:17:50
 
2 Greet Haarsma 01:24:10
 
3 Hilda Hiemstra 01:24:40

Uitslag 10 km

Heren

1 Bjorn de Laat 00:35:06
 
2 Gerrit Wolbers 00:35:13
 
3 Jan Sytze Jonker 00:36:11

Dames

1 Ydwine van der Veen 00:41:39
 
2 Samantha Wolfslag 00:42:05
 
3 Jelly van der Kloet 00:42:14

Uitslag 5 km

Heren

1 Bram Kielman 00:16:51
 
2 Dick Wobbes 00:18:31
 
3 Janco Rijpstra 00:18:51

Dames

1 Marinka Pultrum 00:22:05
 
2 Lisa Muizer 00:22:18
 
3 Ingrid kuipers 00:23:39

Simmer in Fryslan 

Heren 

1 Syb van der Ploeg 00:21:26 

2 Piet Boelens 00:23:30

3 Wiebe Palstra 00:23:31

Dames

1 Marloes van Leeuwen 00:26:05

2 Iris Kramer 00:26:47

3 Michelle Melessen 00:27:07


2½ km (jeugdloop)

Jongens

1 Ruben Talstra 00:08:50

2 Jelle van der Veer 00:09:48
 
3 Duco Klooster 00:10:20
 
 Meisjes

1 Gwenda Struiving 00:10:14
 
2 Floor Kram 00:10:22
 
3 Emma van Wieren 00:10:45

Drachtster Glashandel Teamrun

1 Fysio 058 team 1 01:54:22 (Roelof Oostra, Gerrit Wolbers, Dick Wobbes)
 
2 Fysio 058 team 2 02:01:52 (Harry Wiersma, Samantha Wolfslag, Rutger Wagenaar)
 
3 Hugo Veenker 02:08:45 (Nico de Jong, Julien van Dijk, Jeroen van Dijk)

Bewerken

Uitslagen 2014

Alle uitslagen van 2014 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de
Drachtster Glashandel TeamRun. De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Remon van Lunzen 55:51
  2. Douwe Nauta 57:31
  3. Franke Smidstra 1:01:02 

Dames

  1. Bettie Agricola1:12:45
  2. Jacinta Fancel1:15:13
  3. Inge van Schaick 1:17:42

Uitslag 10 km

Heren

  1. Riekele Kobes 34:20
  2. Harry Wiersma36:32
  3. Douwe Yska 36:35

Dames

  1. Jeanet Huls 45:42
  2. Tiny Wouda 48:12
  3. Akkelien Stelpstra 48:22

Uitslag 5 km

Heren

  1. Geale Simon Postma 17:18 
  2. Patrick Reitsma17:42
  3. Siep Nota 18:13

Dames

  1. Rianne Harmsen - De Boer 20:04 parcoursrecord 
  2. Elsa Rijpstra 20:15 
  3. Marinka Pultrum 22:43 

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1.  Ruben Talstra 9:18
  2.  Bard Pultrum  9:36
  3.  Jarin van der Kooi 9:43

Meisjes

  1. Brecht Plantinga 10:39
  2. Nathalie Boersma 11:00
  3. Stella Pultrum 11:27

Drachtster Glashandel Teamrun

  1. Bij Folkert (Douwe Nauta, Douwe Yska, Siep Nota) 1:52:17
  2. Fysio 058 (Richard Kienstra, Harry Wiersma, Dick Wobbes) 1:56:57
  3. Hugo Veenker Team 1 (Nico de Jong, Julien van Dijk, Patrick Reitsma) 2:03:01
Bewerken

Uitslagen 2013

Alle uitslagen van 2013 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de
Drachtster Glashandel TeamRun. De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Paul Geertsma (57:01)
  2. Douwe Nauta  (57:44)
  3. Harry Wiersma (58:49)

Dames

  1. Janetta Wolthekker (1:15:12) 
  2. Janneke Wittebol (1:16:18)
  3. Elly Rooda-Voogd (1:16:23)

Uitslag 10 km

Heren

  1. Riekele Kobes (34:15)  parcoursrecord
  2. Roelof Oostra (36:36)
  3. Sieger Haakma (37:55) 

Dames

  1. Ydwine van der Veen (39:35) parcoursrecord
  2. Corine Visser (46:25)
  3. Mettie de Vegt (46:57)

Uitslag 5 km

Heren

  1. Geale Simon Postma (18:36) 
  2. Folkert Visser (19:05)
  3. Dick Wobbes (19:15)

Dames

  1. Jacinta Fancel (21:06) 
  2. Elsa Rijpstra (21:53)
  3. Lisa Muizer (22:12)

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Matthijs Pultrum (9:36)
  2. Bard Pultrum (10:10)
  3. Leon van Lunzen (10:16)

Meisjes

  1. Tjitske Weening (10:39)
  2. Sanne Niestijl (10:48)
  3. Nathalie Boersma (11:44)

Drachtster Glashandel Teamrun

  1. Fysio 058 (1:54:37, Harry Wiersma, Roelof Oostra, Dick Wobbes)
  2. Bon 'A Parte (2:01:45, Paul Geertsma, Eelco de Graaf, Jan Jepma)
  3. De Regnerus Dravers (2:06:47, Herman Regnerus, Simon Regnerus, Saakje Regnerus)
Bewerken

uitslagen 2012

 
Alle uitslagen van 2012 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen en de totaal uitslag van de
Drachtster Glashandel TeamRun. De uitslagen zijn gebaseerd op bruto tijden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Benjamin Kok (57:11)
  2. Jan Stuurma  (58:37)
  3. Riekele Kobes (1:01:39)

Dames

  1. Brenda de Jong (1:16:53) 
  2. Janetta Wolthekker (1:25:12)
  3. Elly Rooda-Voogd (1:25:29)

Uitslag 10 km

Heren

  1. Ben Stellingwerf (34:39)  parcoursrecord
  2. Johannes Postma (37:32)
  3. Kees Noppert (39:55) 

Dames

  1. Immy Auck Kersbergen (40:05) parcoursrecord
  2. Jelly van der Kloet (41:26)
  3. Mettie de Vegt (50:44)

Uitslag 5 km

Heren

  1. Paul Geertsma (18:13) 
  2. Marcel Adema (18:23)
  3. Oane van der Heide (19:08)

Dames

  1. Sandra van Strien (20:53) parcoursrecord
  2. Trudy Veenstra (21:25)
  3. Elsa Rijpstra (23:53)

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Benny Dijkstra (9:19)
  2. Jan Oldhoff (10:07)
  3. Roy Storm (10:10)

Meisjes

  1. Lisa Muizer (10:44)
  2. Tjitske Weening (11:33)
  3. Gwenda Struiving (11:48)

Drachtster Glashandel Teamrun

  1. Run2Day Leeuwarden (1:56:33, Rene Swart, Ben Stellingwerf, Jan Stuurma)
  2. De Regnerus Dravers  (2:10:08, Saakje Regnerus, Simon Regnerus, Herman Regnerus)
  3. Fam. Polet-van der Kooi (2:21:39, Marten Polet, Klaas Jan van der Kooi, Durk Polet)
  4. Impala Drachten (2:25:45)
  5. C1000 v/d Veen Team 4 (2:27:29)
  6. Noppert Beton (2:30:08)
  7. C1000 v/d Veen Team 2 (2:33:48)
  8. C1000 v/d Veen Team 1 (2:38:41)
  9. Fun2Run (2:38:44)
  10. Arrix Automatisering 2 (2:41:30)
  11. Reset Team 1 (2:46:00)
  12. EKB Noord Team 3 (2:53:33)
  13. C1000 v/d Veen Team 3 (2:57:04)
  14. De Hoop Installaties (2:57:16)
  15. Loopcircuit Middelstum 2 (2:57:49)
  16. Reset Team 2 (3:01:53)
  17. It Peldershus (3:04:32)
  18. C1000 v/d Veen Team 5 (3:04:38)
  19. Gem. Tytsjerkseradiel (3:08:56)
  20. Horjus Team 1 (3:09:18)
  21. Trije Knappe Kerels (3:09:40)
  22. EKB Noord Team 1 (3:13:42)
  23. Factor Noord Makelaars (3:14:28)
  24. EKB Noord Team 2 (3:15:21)
  25. Loopcircuit Middelstum 1 (3:23:21)
  26. Unive Burgum (3:24:13)
  27. Arrix Automatisering 1
  28. Loopcircuit Middelstum 3
  29. Horjus Team 2
Bewerken

Uitslagen 2011

Alle uitslagen van 2011 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen:
Alle uitslagen van de Drachtster Glashandel Teamrun zijn hier te vinden.

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Remon van Lunzen (56:14)
  2. Willem de Boer (58:58)
  3. Stefan van der Pal (59:34)

Dames

  1. Yvonne Kassenberg (1:02:10) 
  2. Inge van Schaick (1:13:12)
  3. Elly Rooda (1:23:44)

Uitslag 10 km

Heren

  1. Harry Wiersma (37:29) 
  2. Gerrit Duits (39:21)
  3. Dorus Wolthekker (39:45) 

Dames

  1. Immy Auck Kersbergen (40:39) parcoursrecord
  2. Sandra van Strien (43:39)
  3. Lydia Klessens (43:52)

Uitslag 5 km

Heren

  1. Riekele Kobes (17:13) parcoursrecord
  2. Arjen van der Logt (18:26)
  3. Bert Dijkstra (19:46)

Dames

  1. Roos Boerma (25:26)
  2. Manon Siri (25:42)
  3. Shweta Boorsma (25:43)

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Harmen Vlietstra (9:41)
  2. Pascal Sinnema (9:48)
  3. Jan Oldhoff (10:39)

Meisjes

  1. Loïs Oldhoff (10:31)
  2. Paola Bakker (10:47)
  3. Lisa Muizer (11:10)

Drachtster Glashandel Teamrun

  1. Run2Day (2:09:57, Rene Swart, Christiaan Esselbrugge, Jacco van Mourik)
  2. SITA (2:16:48, Joshua Elsenga, Daniel Elsenga, Louis Elsenga)
  3. Familie Polet-van der Kooi (2:21:05, Marten Polet, Klaas Jan van der Kooi, Durk Polet)
Bewerken

Uitslagen 2010

 

Alle uitslagen van 2010 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen:

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Said Hayek (52:10 ) parcoursrecord
  2. Oleg Babchin (54:19 )
  3. Benjamin Kok (55:57)

Dames

  1. Maria Babich (58:34) parcoursrecord
  2. Mariska Kramer (59:53)
  3. Yvonne Kassenberg (1:01:54 )

Uitslag 10 km

Heren

  1. Marco Wels (36:52) parcoursrecord
  2. Gerrit Duits (38:26)
  3. Andries Vlietstra (39:02 )

Dames

  1. Sandra van Strien (44:05) parcoursrecord
  2. Corine Visser (46:30)
  3. Ellen Koen (48:45)

Uitslag 5 km

Heren

  1. Riekele Kobes (17.23) parcoursrecord
  2. Oane van der Heide (18:52)
  3. Harold Brouwer (19:39)

Dames

  1. Denise Sinnema (21.11)
  2. Tessa Boot (24:06)
  3. Manon Siri (24:16)

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Harmen Vlietstra
  2. Benny Dijkstra
  3. Peter van der Wielen

Meisjes

  1. Paola Bakker
  2. Lisa Muizer
  3. Esther Wijnalda

Teamrun

  1. C1000 Team 2 (2:33:18, Gerard v/d Veen, Drik Kampen, Tsjisse Berend Schaap)
  2. Drachtster Glashandel (2:33:20, Chris Wiersma, Lutsen Wijma, Martin Willems)
  3. Electrabel Team 1 (2:33:52, Bas Hazeveld, John Bolt, Johan van Duuren) 

 

Bewerken

Uitslagen 2009

Alle uitslagen van 2009 zijn hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen:

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Jan Albert Veenema (57.42)
  2. Stefan van der Pal (58.56)
  3. Douwe-Peter Rijpstra (1.02.30)

Dames

  1. Mariska Kramer (59.59) parcoursrecord
  2. Yvonne Kassenberg (1.03.10)
  3. Inge van Schaick (1.10.06)

Uitslag 10 km

Heren

  1. Erik Bakker (38.55)
  2. Henk Sikma (39.17)
  3. Gerrit Betzema (39.31)

Dames

  1. Sandra van Strien (44.35) parcoursrecord
  2. Aniek Steenhuisen (44.41)
  3. Jacinta Fancel (44.54)

Uitslag 5 km

Heren

  1. Riekele Kobes (17.27) parcoursrecord
  2. Arjen van der Logt (21.14)
  3. John Westra (21.14)

Dames

  1. Lydia Klessens (21.11) parcoursrecord
  2. Sjoukje van der Wal (24.56)
  3. Gerdina Brouwer (25.39)

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Alger Hiemstra
  2. Folkert Visser
  3. Harmen Vlietstra

Meisjes

  1. Ilse Oldenburg
  2. Tsjetty Visser
  3. Annefleur Oldenburg

Teamrun

  1. Electrabel Nederland (2.16.33)
  2. C1000 team 3 (2.19.56)
  3. Fun2Run (2.24.59)
Bewerken

Uitslagen 2008

Alle uitslagen zijn van 2008 hier te vinden. Hieronder de top 3 van alle onderdelen:

Uitslag 10 Engelse Mijl (16.1 km)

Heren

  1. Martin Ketellapper (55.58)
  2. Stefan van der Pal
  3. Edwin van Dort

Dames

  1. Yvonne Kassenberg (1.08.56)
  2. Sandra van Strien
  3. Alletta Wedzinga

Uitslag 10 km

Heren

  1. Elmar Ruiter (37.13)
  2. Franke Freerk Smidstra
  3. Bouke de Roos 

Dames

  1. Aniek Steenhuisen (46.06)
  2. Debora Peter
  3. Elisabeth ten Hoeve

Uitslag 5 km

Heren

  1. Roukebert de Boer (18.35)
  2. Jelte van der Wal
  3. Jan Auke Bos

Dames

  1. Sandra Westra (24.34)
  2. Natascha Wedzinga
  3. Wendela Hielema

2½ km (jeugdloop)

Jongens

  1. Bram Buigel
  2. Alger Hiemstra
  3. Pascal Sinnema 

Meisjes

  1. Floor Buigel
  2. Ilse Oldenburg
  3. Manon Hoekstra
Bewerken
 
Join the conversation